Opinie klientów

“Pełen profesjonalizm! Kontakt rzeczowy i na bieżąco, a wszelkie sprawy załatwiane i wyjaśniane od ręki. Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Polecam każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm oraz obsługę Klienta na królewskim poziomie.”

Jakub Chmielniak, Bielsko-Biała


“PROFESJONALIZM, DORADZTWO ORAZ OBSŁUGA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE ZARÓWNO W TRAKCIE ZAŁATWIANIA LEASINGU, JAK PODCZAS UŻYTKOWANIA POJAZDU. SERDECZNIE POLECAM.”

Klaudia Brombowicz, Tychy


Polecam wszystkim Panią Annę Makos z toplesing24 która wykazała się szybkością działania, rzetelnością informacji oraz pomocą. Pani Anna przedstawiła mi ofertę kilku firm leasingowych, po wyborze jednej z nich bardzo szybko doprowadziła do podpisania umowy.

Frise, Warszawa


Potrzebowałem leasing na maszynę budowlaną. Ponieważ jestem nowo powstałą firmą, bez historii, nie było to łatwe. Na szczęście kontakt z Panem Robertem okazał się strzałem w dziesiątkę. Przesłałem wypełniony wniosek, a na drugi dzień miałem pozytywną decyzję. Gorąco polecam!

AW, Złotów

 Wszystkie opinie o firmie TOP-leasing24 są sprawdzone i potwierdzone przez serwis Oferteo.pl.

Sprawdź opinie w Ofertego

 

Możesz również przejrzeć opinie o TOP-leasing24 na Facebooku (kliknij, by przejść do Facebooka)

Wybrane opinie:

facebook-recenzje

Jeżeli posiadasz ofertę leasingu z firmy leasingowej wyślij ją do nas, a przeanalizujemy ją dla Ciebie bezpłatnie i spróbujemy przygotować kalkulację na korzystniejszych warunkach:

Facebook

Google Plus