O Nas

Jesteśmy doradcami specjalizującymi się w leasingu. W skład naszego zespołu wchodzą osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży finansowej szczególnie związanej z funkcjonowaniem i obsługą przedsiębiorstw.

Za cel stawiamy sobie pomoc innym firmom w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania zarówno na rozwój istniejących firm jak i dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Pragniemy tu zaznaczyć, że wszystkie czynności wykonujemy bezpłatnie.

Praca w bankowości pozwoliła nam na zdobycie wiedzy i bogatego doświadczenia w branży finansowej, co z kolei przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Pomagamy naszym klientom osiągać zamierzone cele poprzez dokładne rozeznanie Ich potrzeb oraz fachowe doradztwo w doborze jak najlepiej dopasowanego produktu. W każdej sprawie bierzemy pod uwagę wszystkie oczekiwania Klienta i staramy się im sprostać.

Współpracujemy z kilkunastoma renomowanymi firmami leasingowymi oraz większością banków (w zakresie kredytów). Dzięki temu zaoszczędzamy czas Klientów na poszukiwania odpowiedniego finansowania.

Na rynku wyróżnia nas dbałość o wysoką jakość obsługi Klienta. Zależy nam aby nasz Klient poczuł, że jest dla nas ważnym partnerem a współpraca z nami pozwoli Mu na zrealizowanie założonych celów biznesowych.

Wiemy, że dla każdego Klienta znajdziemy najlepsze finansowo rozwiązania leasingowe dopasowane  do Jego potrzeb i możliwości.

Zapraszam serdecznie do współpracy
Anna Makos – właścicielka Top-leasing24

 

TOP-leasing24Anna Makos – właścicielka firmy
Od 16 lat związana z branżą finansową. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w PKO BP SA, gdzie zajmowała stanowisko począwszy od doradcy do kierownika zespołu. W pracy kieruje się uczciwością i stawia na wysoką jakość obsługi klientów. Z wykształcenia magister ekonomii. Dodatkowo ukończyła studia muzyczne z gry na wiolonczeli.

 

 

 

 

leasing opoleRobert Makos – Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Od 17 związany z branżą finansową. Swoją karierę zawodową rozpoczął również w PKO BP SA, gdzie zajmował stanowiska począwszy od doradcy poprzez kierownika zespołu po dyrektora oddziału.
Od 2008 r. działa jako niezależny doradca finansowy. W pracy charakteryzuje go profesjonalne, rzetelne i uczciwe podejście do klienta. Z wykształcenia magister ekonomii.

 

Jeżeli posiadasz ofertę leasingu z firmy leasingowej wyślij ją do nas, a przeanalizujemy ją dla Ciebie bezpłatnie i spróbujemy przygotować kalkulację na korzystniejszych warunkach:

Facebook

Google Plus